Yaprak Porselen

Yaprak Porselen

Yaprak porselen diş aynı zamanda Lamine diş kaplama olarakta bilinmektedir., son zamanlarda estetik görünüme önem verenler tarafından en çok tercih edilen tedavi yöntemlerinden biridir. Lamine Kaplama ,dudaklar ve yanakla temas eden diş yüzeylerinin 0,3 mm. Aşındırılarak uygulanan bir yöntemdir, bazı durumlarda dişlerde herhangi bir aşındırılma yapılmaz.

Estetik görünüme önem verenler ve diş yapılarında rahatsızlık verecek kadar kötü görünüm bulunan hastalar, Lamine Kaplama tedavisini tercih etmektedir. Yaprak porselen tedavisi hizmetlerinde başarılı çalışmalara imza atan Estelion Medical olarak hastalarımızın estetik görünümde beklediklerinden daha fazlasını tedavide sunarak rahat etmelerini sağlıyoruz.

Yaprak porselen nasıl yapılır?

Son zamanların en çok tercih edilen lamine diş kaplama, hastanın karar vermesinden sonra ölçüleri alındıktan sonra özel olarak hazırlanmaktadır. Modeller hazırlandıktan sonra porselen üzerine taklitleri uygulanarak ağız içerisinde örnek uygulama yapılır. bu uygulama sayesinde herhangi bir işlem yapmadan önce hasta nasıl bir görünüm elde edeceğini görür. Örnek uygulama, hastanın talep etmesi durumunda birkaç gün ağızda kalır ve böylelikle karar verme aşaması daha sağlıklı şekilde gelişir. Örnek yaprak porselen uygulaması, hekimin yüz ile uyumu ile devam ederek aşındırma yapılıp yapılmaması gerektiğine karar verildikten sonra gerçeği uygulanır.

Yaprak porselen özellikleri ve avantajları

– Çay, kahve ve sigara lekelerinden dolayı dişlerinde sarılık meydana gelen kişiler, bu tip sorunlarından kurtulurlar,

– Dişler küçültülmeden uygulanır,

– Görünümde herhangi bir porselen uygulamanın yapıldığı belli olmaz,

– Dişlerin dil tarafında kalan bölümlerinde herhangi bir işlem yapılmadığı için hastalar,porselen dişi hissetmezler,

– Diş çürümelerine karşı yardımcı olur, uzun ömürlüdür ve bakımı son derece kolaydır.

Before / After

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurarak müşteri hizmetleri uzmanlarımızın sizi arayarak bilgilendirme yapmasını sağlayabilirsiniz